Bashkia Poliçan Forume Projekt Vendimi mbi Buxhetin 2019

Kjo temë përmban 0 përgjigje, ka 1 zë, dhe qe përditësuar së fundi nga  admin 11 muaj, 1 javë më parë.

Po shihet 1 postim (nga 1 gjithsej)
  • Autor
    Postime
  • #852

    admin
    Kryemoderator
Po shihet 1 postim (nga 1 gjithsej)

Duhet të jeni i futur që të përgjigjeni në këtë temë.

AlbaniaUSA